024 | LOLEK Stanislav:
NA LITAVCE POD PLEŠIVCEMOlej na plátně, 70 x 96 cm, rámováno, datace 1897, signováno vlevo dole Lolek St. Na Litavce pod Plešivcem 97.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 98.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015. Praha, s. 293.dosažená cena: 390 000 CZK