053 | MACOUN Gustav:
KAMENIČKYOlej na plátně, 86,5 x 106 cm, rámováno, signováno vlevo dole G Macoun, vlevo dole opatřeno dedikací.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 150 000 CZK
Olej na plátně, 86,5 x 106 cm, rámováno, signováno vlevo dole G Macoun, vlevo dole opatřeno dedikací.
dosažená cena: 150 000 CZK