064 | NEUSCHUL Ernst:
NAHÁ NA STOLEOlej na plátně, 127 x 68 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ernst 1955, zezadu štítek s přípisem s určením.
dosažená cena: 120 000 CZK
Olej na plátně, 127 x 68 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ernst 1955, zezadu štítek s přípisem s určením.
dosažená cena: 120 000 CZK