060 | PELC Antonín:
ILUSTRACE KE KNIZE POVSTALECKombinovaná technika na papíře, 14 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1955, signováno vlevo dole Ant. Pelc.
Antonín Pelc: Kresby, ilustrace, obrazy, Národní galerie, Praha, 1972.
dosažená cena: 8 000 CZK
059 | PELC Antonín:
MAROCKÝ VOJÁKOlej na plátně, 74 x 55 cm, rámováno, datace 1940 – 1945, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem Svazu Čs. Výtvarných umělců Praha s přípisem s určením.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.dosažená cena: 370 000 CZK