062 | RADA Vlastimil:
ZIMNÍ PERIFÉRIEOlej na plátně, 54,5 x 84,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole Vlast Rada 47.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 49 000 CZK
061 | RADA Vlastimil:
ZIMAOlej na plátně, 57 x 91 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole Vlastimil Rada 1932, zezadu opatřeno výstavním štítkem z Umělecké besedy.
Vlastimil Rada: 1932-1934, Alšova síň Umělecké Besedy, 7. 4. – 25. 4. 1934, č. kat 1., Praha.dosažená cena: 110 000 CZK