083 | TIKAL Václav:
ZIMNÍ KRAJINATempera na kartonu, 30 x 22,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Tikal 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 40 000 CZK
Tempera na kartonu, 30 x 22,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Tikal 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 40 000 CZK