022 | ULLMANN Josef:
ZA STATKEM U RYBNÍKAOlej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. ULLMANN.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 320 000 CZK
Olej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. ULLMANN.
dosažená cena: 320 000 CZK