086 | ČERNÝ Karel:
KARLŮV MOSTKombinovaná technika na papíře, 44,7 x 65,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1954, signováno vlevo dole K. černý Š 54.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 743.dosažená cena: 62 000 CZK