085 | ŘÍHA František:
NOČNÍ MĚSTO II.Olej na sololitové desce, 19,5 x 9,5 cm, rámováno, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na sololitové desce, 19,5 x 9,5 cm, rámováno, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 15 000 CZK