104 | ŠAFÁŘ Karel:
MALÝ AKTLitografie na papíře, 24 x 8,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole KŠafář, autorský tisk list č. 125/200.
103 | ŠAFÁŘ Karel:
AKTOlej na plátně, 60 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole Šafář.
dosažená cena: 3 600 CZK