049 | BURKA Antonín:
HORSKÁ CHALUPAOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 26 x 35,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Burka.
dosažená cena: 1 200 CZK
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 26 x 35,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Burka.
dosažená cena: 1 200 CZK