106 | CICVÁREK Miloslav:
DÍVKAOlej na plátně, 117 x 120 cm, rámováno, signováno vlevo dole CICVÁREK.
Olej na plátně, 117 x 120 cm, rámováno, signováno vlevo dole CICVÁREK.