085 | GROSS František:
DOMEK U MOŘEBarevná litografie na papíře, 200 x 220 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole F. Gross.
dosažená cena: 2 000 CZK
084 | GROSS František:
TOVÁRNABarevná litografie na papíře, 200 x 220 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole F. Gross.
dosažená cena: 2 000 CZK