018 | HUDEČEK Antonín:
SLOVÁCKÉ DĚTIOlej na plátně, 44 x 57,5 cm, rámováno, datace 1891, signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.
Matějček Antonín, Antonín Hudeček, Melantrich Praha 1947, str. 20, obr. č. VIII.dosažená cena: 210 000 CZK
017 | HUDEČEK Antonín:
KRAJINAOlej na plátně, 71 x 109 cm, rámováno, datace – okolo 1915, signováno vpravo dole Ant Hudeček.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět
016 | HUDEČEK Antonín:
TATRYOlej na kartonu, 44 x 58 cm, rámováno, datace – okolo 1925, signováno vpravo dole Ant Hudeček.