092 | JIROUDEK František:
DÍVKA S NÁHRDELNÍKEMOlej na plátně, 115 x 69 cm, rámováno, signováno zezadu F. Jiroudek, zezadu opatřeno autorským přípisem.
Provenience:
Z rodiny autora.
Potvrzeni autenticity od vnuka autora J. Schejbala.
František Jiroudek - výběr z díla, Galerie Art, 22. 9. - 29. 10. 2017, Praha.dosažená cena: 60 000 CZK
091 | JIROUDEK František:
VINICE LIBĚCHOVSKÁOlej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, datace 1960, signováno vlevo dole Jiroudek, zezadu opatřeno dedikací.
František Jiroudek/Krajina, Galerie European Arts, duben 2018.dosažená cena: 34 000 CZK