118 | KODET Kristián:
OČIOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1996, signováno vpravo dole Kristián Kodet 96.
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1996, signováno vpravo dole Kristián Kodet 96.