047 | KREMLIČKA Rudolf:
U SUKAČE (SUKAŘKA)Olej na dřevěné desce, 32 x 40 cm, rámováno, signováno vlevo dole Kremlička.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.
Rubešova GalerieS.V.U. Mánes, Metamorphoses, 2013.
Zlatá Praha 1918, r. 35, č. 35, s. 412.dosažená cena: 450 000 CZK