045 | MAŘÁK Julius Edvard:
MYSLIVECOlej na kartonu, 30 x 32,5 cm, rámováno, datace – okolo 1880, zezadu opatřeno přípisem Julius Mařák a německý nápis tužkou.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
8. ročník Smetanovy výtvarné Litomyšle 2012, Julius Mařák na zámku v Litomyšli, 15. 6. - 8. 7., 2012.
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 46.dosažená cena: 160 000 CZK