076 | MINÁŘ Karel:
JÍZDA KRÁLU VE VLČNOVĚAkvarel na papíře, 37 x 50,5 cm, rámováno, pod sklem, 1939, signováno vpravo dole Karel Minář 39.
Karel Minář – Výběr z díla, GHMP, Staroměstská radnice, 1981.
Karel Minář – Výběr z díla, Muzeum Kroměřížska, 1982.dosažená cena: 12 000 CZK