001 | NAVRÁTIL Josef:
OKOLO OHNĚOlej na plátně, 32 x 47,5 cm, rámováno, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem.
Máchovská krajina, SHV Litoměřice, 26. 3. – 7. 6., 2020.
Alena Beránková, Máchovská krajina, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, 2020, vyobrazeno str. 83, číslo kat. 64, uvedeno v seznamu vystavených a vyobrazených obrazů str. 121-128.dosažená cena: 110 000 CZK