114 | NAČERADSKÝ Jiří:
POSTAVAKombinovaná technika na papíře, 43,5 x 31 cm, rámováno, pod sklem, datace 1991, signováno vpravo dole Načeradský 91.
dosažená cena: 7 500 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 43,5 x 31 cm, rámováno, pod sklem, datace 1991, signováno vpravo dole Načeradský 91.
dosažená cena: 7 500 CZK