059 | NEMÉTH Gyorgy:
NA VSIOlej na lepence, 25,5 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole GEORG NÉMETH.
dosažená cena: 2 200 CZK
Olej na lepence, 25,5 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole GEORG NÉMETH.
dosažená cena: 2 200 CZK