040 | OBROVSKÝ Jakub:
PŘÍBOJOlej na plátně, 59 x 85 cm, rámováno, datace - okolo 1910, signováno vpravo dole J. Obrovský.
dosažená cena: 42 000 CZK
Olej na plátně, 59 x 85 cm, rámováno, datace - okolo 1910, signováno vpravo dole J. Obrovský.
dosažená cena: 42 000 CZK