105 | PANGRÁC Miroslav:
PERIFERIETempera na papíře, 24 x 33,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1977, signováno vpravo dole PANGRÁC-77.
dosažená cena: 2 200 CZK
Tempera na papíře, 24 x 33,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1977, signováno vpravo dole PANGRÁC-77.
dosažená cena: 2 200 CZK