099 | PROCHÁZKA Jaroslav:
20. STOLETÍOlej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1991, signováno vpravo dole ligaturou JP, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 10 000 CZK
098 | PROCHÁZKA Jaroslav:
KLASICISMUSOlej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1991, signováno vpravo dole ligaturou JP, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 10 000 CZK
097 | PROCHÁZKA Jaroslav:
ROMANTISMUSOlej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1991, signováno vpravo dole ligaturou JP, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 10 000 CZK
096 | PROCHÁZKA Jaroslav:
BAROKOOlej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1991, signováno vpravo dole ligaturou JP, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 10 000 CZK