046 | RABAS Václav:
ZÁTIŠÍ S KYTICÍOlej na plátně adjustovaném na lepence, 33 x 43 cm, rámováno, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem národního umělce Václava Rabase.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 45 000 CZK