094 | SOUČEK Karel:
DON QUIJOTE V KRAJINĚOlej na plátně, 97 x 129 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole K. Souček 75.
Provenience:
Dílo pochází z majetku vnuka autora.
dosažená cena: 74 000 CZK
Olej na plátně, 97 x 129 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole K. Souček 75.
Provenience:
dosažená cena: 74 000 CZK