113 | ZÁBRANSKÝ Vlastimil:
DÍVKAOlej na překližce, 45 x 35,5 cm, rámováno, datace - 1997, dole uprostřed Zábranský.
dosažená cena: 37 000 CZK
Olej na překližce, 45 x 35,5 cm, rámováno, datace - 1997, dole uprostřed Zábranský.
dosažená cena: 37 000 CZK