025 | ŠIMON Tavík František:
QUAI VOLTAIRE V ZIMĚBarevný lept na papíře, 33 x 37,8 cm, volný list, datace 1925, signováno vpravo dole T. F. Šimon, list č. 268/300.
Vydalo:
Soc. Graveurs Modernes, ParisPublikováno:
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 433.dosažená cena: 11 000 CZK
024 | ŠIMON Tavík František:
QUAI VOLTAIRE V PAŘÍŽIBarevný lept na papíře, 30,2 x 34,2 cm, volný list, datace 1924, signováno vpravo dole T. F. Šimon, list č. 138/300.
Vydalo:
Estampe Moderne, Paris.Publikováno:
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 404.dosažená cena: 9 000 CZK
023 | ŠIMON Tavík František:
QUAI VOLTAIRE V PAŘÍŽIBarevný lept na papíře, 32 x 36 cm, volný list, datace 1914, signováno vpravo dole T. F. Šimon.
Vydalo:
G. Petit, Paris.Publikováno:
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 225.zpět
022 | ŠIMON Tavík František:
NOTRE DAME V DEŠTIBarevný lept na papíře, 31,4 x 39,8 cm, volný list, datace 1929, signováno vpravo dole T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorskou značkou, list č. 69/200.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 504.dosažená cena: 16 000 CZK