079 | ŽUFAN Bořivoj:
VESNICEOlej na plátně, rentoilováno, 66 x 105,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Bořivoj Žufan.
dosažená cena: 42 000 CZK
Olej na plátně, rentoilováno, 66 x 105,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Bořivoj Žufan.
dosažená cena: 42 000 CZK