019 | BÍLEK František:
NEZNÁM VZNEŠENĚJŠÍHO NÁRODA ČESKÉHO – ZÁPADPatinovaná měkká porézní kamenina, 15 x 34 cm, vtlačovaná značka keramické dílny Bechyně.
dosažená cena: 1 800 CZK
018 | BÍLEK František:
JAN Z KALICHADřevoryt na papíře, 49 x 64 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole F. BÍLEK.
dosažená cena: 1 000 CZK