127 | DVORSKÝ Bohumír:
JÍZDA KRÁLŮOlej na překližce, 27 x 22 cm, rámováno, signováno vlevo dole Boh. Dvorský.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na překližce, 27 x 22 cm, rámováno, signováno vlevo dole Boh. Dvorský.
dosažená cena: 8 000 CZK