020 | HUDEČEK Antonín:
CESTA PODÉL POTOKAOlej na plátně, 71 x 52 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
dosažená cena: 23 000 CZK
Olej na plátně, 71 x 52 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
dosažená cena: 23 000 CZK