083 | HŮRKA Otakar:
NA KRAJI TŮNĚOlej na plátně, 36 x 51 cm, rámováno, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA.
dosažená cena: 15 000 CZK
084 | HŮRKA Otakar:
PRŮHLEDOlej na kartonu, 35 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole OTAKAR HŮRKA.
dosažená cena: 2 200 CZK