166 | JANOUŠKOVÁ Věra:
Z CYKLU PRAŽSKÉ HLAVYKombinovaná technika na papíře, 70 x 50 cm, volný list, datace 1992, signováno zezadu Věra Janoušková 1992.
dosažená cena: 12 000 CZK
165 | JANOUŠKOVÁ Věra:
POCTA PRO RADKA KRATINULitografie na papíře, 41,7 x 29,4 cm, volný list, datace 2001, signováno vpravo dole Věra Janoušková 2001, list č. 4/50.
dosažená cena: 2 200 CZK
164 | JANOUŠKOVÁ Věra:
BAREVNÁ HLAVAKombinovaná technika na papíře, 70 x 50 cm, volný list, datace 1994, signováno zezadu Věra Janoušková 1994.
dosažená cena: 12 000 CZK