097 | JIČÍNSKÁ-LAICHTEROVÁ Věra:
PODOBIZNA DÍVKAOlej na překližce, 32 x 28 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole Jičínská 1939.
Olej na překližce, 32 x 28 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole Jičínská 1939.