073 | KOTÍK Pravoslav:
RŮŽOVÝ AKTAkvarel na papíře, 22,5 x 33 cm, rámováno, pod sklem.
dosažená cena: 21 000 CZK
Akvarel na papíře, 22,5 x 33 cm, rámováno, pod sklem.
dosažená cena: 21 000 CZK