017 | KUPKA František:
KAŠNALept na papíře, 22,5 x 14,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1923, značeno v tisku autorským razítkem vpravo dole.
Lept na papíře, 22,5 x 14,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1923, značeno v tisku autorským razítkem vpravo dole.