027 | MALÝ Václav:
DĚVČÁTKOOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 36 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Malý.
dosažená cena: 1 800 CZK
028 | MALÝ Václav:
ROZKVETLÁ ALEJOlej na kartonu, 33,5 x 49 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole V. Malý 06.
dosažená cena: 1 400 CZK
026 | MALÝ Václav:
LETNÍ DENOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 38 x 42,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Malý.
dosažená cena: 1 800 CZK
025 | MALÝ Václav:
ZELNÝ TRHOlej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole VMalý.
dosažená cena: 14 000 CZK