161 | MICHALČÍK Antonín:
ZÁTIŠÍ S MĚSÍCEMOlej na pltáně, 50 x 60,5 cm, signováno vpravo dole Michalčík.
dosažená cena: 66 000 CZK
160 | MICHALČÍK Antonín:
LEŽÍCÍ ČERVENÝ AKTOlej na kartonu, 30 x 35 cm, signováno vpravo dole Michalčík, vzadu opatřeno štítkem a razítkem z výstavy Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.Publikováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s. 286/287.dosažená cena: 40 000 CZK