138 | MUDROCH Ján:
KYTICEOlej na plátně, 34 x 23,5 cm, rámováno, datace 1945, signováno vpravo dole Mudroch 45.
dosažená cena: 19 000 CZK
Olej na plátně, 34 x 23,5 cm, rámováno, datace 1945, signováno vpravo dole Mudroch 45.
dosažená cena: 19 000 CZK