086 | SÁGNER Augustin:
ODPOČINEKOlej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, datace okolo 1940, signováno vlevo dole Ságner.
dosažená cena: 66 000 CZK
Olej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, datace okolo 1940, signováno vlevo dole Ságner.
dosažená cena: 66 000 CZK