035 | TAVÍK ŠIMON František:
MALOSTRANSKÉ NOKTURNOBarevný lept na papíře, 200 x 175 mm, rámováno, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo dole T. F. Šimon, list č. 28.
dosažená cena: 1 200 CZK
034 | TAVÍK ŠIMON František:
HRADČANY VE VEČERNÍM SVĚTLEBarevný lept na papíře, 200 x 175 mm, rámováno, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo dole T. F. Šimon, list č. 29.
dosažená cena: 1 200 CZK