114 | TITTELBACH Vojtěch:
ARCHEOLOGIEOlej na plátně, 92,5 x 92,5 cm, rámováno, datace okolo 1966, signováno vpravo dole V. Tittelbach, zezadu opatřeno štítkem s razítkem ČFVU a přípisem s určením.
dosažená cena: 90 000 CZK
Olej na plátně, 92,5 x 92,5 cm, rámováno, datace okolo 1966, signováno vpravo dole V. Tittelbach, zezadu opatřeno štítkem s razítkem ČFVU a přípisem s určením.
dosažená cena: 90 000 CZK