041 | VINOBRANÍ

    ŠPILLAR Karel (1871 - 1939)

    Pastel na kartonu, 45 x 33,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – okolo 1920, signováno vlevo dole K. Š., zezadu opatřeno přípisem s určením.
    Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 362-363.