064 | MILENCI

    AGHAMIAN Karen (1946)

    Olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, datace 1990, signováno vlevo dole KAghamian 90, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 28 000 CZK