008 | HUSAR NA KONI

    ALEŠ Mikoláš (1852 Mirotice - 1913 Praha)

    Uhel na papíře, 16 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole A.

    • dosažená cena: 11 000 CZK