065 | MADEMOISELLE RIVI?RE ENTRE NOUS (PANÍ RIVIÉROVÁ MEZI NÁMI)

    ANDERLE Jiří (1936)

    Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 49,5 x 63 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975, signováno dole uprostřed Anderle, list č. VII/X.
    Machalický Jiří, Jiří Anderle Kresby, grafiky obrazy objekty (1954 – 1955), Slovart 1995, str. 134.

    • dosažená cena: 26 000 CZK