066 | MONSIEUR RIVI?RE ENTRE NOUS (PAN RIVIÉR MEZI NÁMI)

    ANDERLE Jiří (1936)

    Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 50 x 62 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975, signováno dole uprostřed Anderle, list č. 35/70.
    Machalický Jiří, Jiří Anderle Kresby, grafiky obrazy objekty (1954 – 1955), Slovart 1995, str. 128.

    • dosažená cena: 22 000 CZK