021 | OPICE A DÍVKA VARIANTA A (KOMEDIE Č. 13)

    ANDERLE Jiří (1936)

    Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 67,5 x 50,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno dole uprostřed Anderle.

    • dosažená cena: 16 000 CZK